Концентрат DreamZzz від безсоння і неврозів

Препарат DreamZzz

DreamZzz — біогенний натуральний концентрат витяжок з рослинних і природних компонентів, що надають дію на функції і стан вегетативної, соматичної, центральної нервової системи при порушенні сну, психоемоційної лабільності.

Як діє засіб

Дія концентрату DreamZzz направлено на усунення причин порушення сну, нормалізацію тривалості, якості сну і часу засинання, психоемоційний стан. Прийом препарату сприяє:

 • усунення психоемоційного напруження;
 • усунення агресії, дратівливості;
 • усунення почуття тривоги, страху, нав’язливих думок, депресії;
 • швидкому засипанню, глибокому, повноцінному сну;
 • поліпшенню передачі імпульсів нейронів, запобігання порушенню пам’яті, розумового розвитку;
 • запобігання дегенеративних порушень нервової системи (Альцгеймера, Паркінсона);
 • усунення хронічної втоми;
 • запобігання порушенню імунної відповіді організму на тлі стресу;
 • запобігання виникненню порушень на тлі психоемоційного дисбалансу;
 • попередження вегетосудинні порушень;
 • запобігання головних болів, запаморочення, спазмів, когнітивних розладів;
 • регуляції девіантних форм поведінки у підлітків;
 • нормалізації серцевого ритму;
 • нормалізації артеріального тиску;
 • покращанню рівноваги коагуляції крові, попередження атеросклеротичних змін судин серця і головного мозку;
 • запобігання інсультів під час сну;
 • нормалізації функцій ендокринної системи — нормалізації сну і запобігання розлади сну на тлі дисфункції щитовидної залози і т.д.

Концентрат DreamZzz від безсоння і неврозів сприяє відновленню рівноваги між структурами нервової і ендокринної систем, забезпечує взаємопов’язану регуляцію діяльності всіх систем і спрямоване дію при порушенні психоемоційної рівноваги, агресії і порушення соматичної і вегетосудинної нервової систем, передачі нейронів, порушення мієлінової оболонки нервових волокон, забезпечує відновлення біоритмів, циркадного ритму і нормалізацію сну.

Біогенний комплекс не містить синтетичних, лікарських, психотропних, генномодифікованих речовин, гормонів і консервантів, не володіє тератогенна дія, можливе застосування дітям з 2 років. Біогенний комплекс надає ефективну седативну, міорелаксантну, протишокову дію.

DreamZzz надає додаткові терапевтичні ефекти при порушенні нервової системи: надає розслабляючу дію на сідничний нерв і нервове сплетіння при підвищеному тонусі грушоподібної м’язи, сприяє усуненню болів, спазмів, швидкому і спокійному засинанню. Препарат показав хороші результати в геріатричної практиці, при дитячому та віковому психозі, перевозбудімості, повній відсутності сну (2 години на добу — відновлення всіх фаз нормального здорового сну протягом 3 днів прийому).

preparat-dreamzzz-ot-bessonnicy_389205bebfd0754_800x600

Склад концентрату DreamZzz

Біогенний концентрат містить не змінені за молекулярною структурою природні біологічні форми речовин, що володіють максимальною активністю, повним засвоєнням і біодоступністю.

Повний склад концентрату DreamZzz: нативні концентрати Габа Алішань, бобровій струменя, кори модрини сибірської, квіток конюшини, листя гінкго білоба, трави меліси, трави лофанта тибетського, трави звіробою, кореневищ синюхи, трави та плодів шикши, кольору вербени лікарської, трави пасифлори, плодів глоду криваво-червоного, плодів шипшини коричного, трави первоцвіту, гілок, листя і квітів вересу, трави стахиса, трави яглиці звичайної, плодів і пагонів чорниці, плодів бузини, листя оливи, перегородок волоського горіха, часнику, насіння амаранту, кореневищ перстачу, трави комірника, трави зірочника, артемії, шишок хмелю, насіння вівса, кори берези, рейши, губки, квітів лаванди, плодів помаранчі, трави ешшольціі, трави чебрецю, плодів кмину, трави раувольфии, трави падуба, трави глухої кропиви, коріння цикорію, корінь півонії ухиляється , біогенного прополісу, живиці кедрової.

Інструкція по застосуванню

Препарат від безсоння DreamZzz є концентратом біоактивних натуральних речовин, можлива регуляція дози і способу прийому для формування певного дії концентрату: для досягнення противошокового, антистресової ефекту рекомендується приймати під язик 2,5 мл концентрату (сторона мірної ложки з об’ємом 2,5 мл), при це засіб надає моментальне дію; для міорелаксантної, знеболюючої дії рекомендується приймати 5 мл (сторона мірної ложки з об’ємом 5 мл) в розведенні з водою.

 • Спосіб застосування для дорослих і дітей старше 12 років: приймати всередину по 1 мірній ложці (5 мл) на голодний шлунок за 30 хв до їди 3 рази в день. Курс — 30 днів.
 • Спосіб застосування для дітей з 2 до 5 років: приймати всередину по 1 мірній ложці (2,5 мл) 2 рази на день — вдень і ввечері — за 30 хв до їди на голодний шлунок. Курс — 10 днів.
 • Спосіб застосування для дітей з 5 до 7 років: приймати всередину по 1 мірній ложці (2,5 мл) 3 рази на день — вранці, вдень і ввечері — за 30 хв до їди на голодний шлунок. Курс — 10 днів.
 • Спосіб застосування для дітей з 7 до 12 років: приймати всередину по 1 мірній ложці (5 мл) 2 рази на день — вдень і ввечері — за 30 хв до їди на голодний шлунок. Курс — 10 днів.

Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

DreamZzz от бессонницы купить

Ви можете купити концентрат DreamZzz від безсоння і неврозів з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Кам’янець-Подільський та ін.