Коригування форми сідниць за допомогою глютеопластики

У сучасному світі практично кожна друга жінка активно бореться з віком, удосконалює форми свого тіла, стежить за його красою. Багато для цього відвідують спортивні зали, стрибають на скакалці, виконують складні вправи. Але, на превеликий жаль всієї жіночої половини, не всі частини тіла можна підкоригувати таким чином. А адже так хочеться мати красиву і пружну попку, щоб відчувати себе красивою, бажаною і впевненою.

З часом шкіра на сідницях стає менш пружною, втрачає форму і обвисає. І ось коли різноманітних вправ буде мало, необхідно вдатися до більш радикальних методів. Зараз набирає популярність коригування форми сідниць за допомогою глютеопластики. Але що це за процедура?

Глютеопластіка — це пластична операція, основною метою якої є коригування обсягу та форми сідниць, а також додання фігурі чітких ліній. За допомогою глютеопластики можна легко отримати красиву попку. Найбільш популярною процедурою такої корекції є спеціальна хірургічна операція, в ході якої в область розташування сідничних м’язів поміщаються імплантати. Вони наповнюють її і надають сідниць більш привабливу і сексуальну форму. У деяких випадках хірург може і не встановлювати імплантати. Наприклад, якщо потрібно просто прибрати обвислу шкіру.

 

Безпечні імплантати?

Коригування форми сідниць за допомогою постановки імплантатів показана як жінкам, так і чоловікам. І вік не грає ніякої ролі. Для проведення глютеопластики використовують тільки високоякісні, сучасні, герметично запаяні імплантати. Їх структура така, що може витримати навіть дуже високі навантаження. Оболонка імплантату — силіконовий еластомер. Він виготовлений таким чином, що є максимально інертним до організму людини. Складається він з двох частин: подвійного еластомерного, а також спеціального бар’єрного. Саме така особливість робить імплантати стійкими до пошкоджень. За допомогою їх можна легко надати своїм сідницях бажану форму.

 

Показання для глютеопластики

1. Асиметрія сідниць;

2. Плоска форма сідниць;

3. Трансформація форми сідниць після пологів або внаслідок вікових змін;

4. При пошкодженні сідниць;

5. Бажання пацієнта відкоригувати форму сідниць.

 

Протипоказання для проведення глютеопластики

1. Цукровий діабет;

2. Захворювання серцево-судинної системи;

3. Захворювання внутрішніх органів;

4. Хвороби ендокринної системи.

 

Підготовка до операції

Для того щоб провести таку операцію, людина має бути повністю здоровим, а також пройти наступні дослідження:

1. Загальний аналіз крові;

2. Загальний аналіз сечі;

3. Біохімія крові;

4. ЕКГ;

5. Аналіз на згортання крові;

6. Флюорографія;

7. Група крові;

8. Кров на гепатит та СНІД.

 

Проведення операції

Ця пластична операція проводиться під загальним наркозом. Вся процедура займає максимум 2 години. Перед цим хірург підбирає необхідний імплантат, виходячи з особливостей фігури свого пацієнта. Після того, як наркоз подіяв, хірург робить маленький розріз з внутрішньої сторони сідниць. Його довжина складає всього близько 5 див. Після операції не залишиться ніяких шрамів. Отже, в готовий розріз лікар вводить імплантат. Якщо ж у пацієнта є жирові відкладення, то йому ще проводять ліпосакцію. Після установки імплантату в розріз ставлять спеціальні дренажі. Це потрібно для того, щоб рідина, яка може накопичуватися в сідницях, дренажировалась. Необхідно обов’язково бути готовим до того, що після операції потрібно буде лежати на животі протягом пари днів. Сидіти не можна, так як можуть утворитися тромби.

 

Період реабілітації

Протягом декількох днів після операції пацієнт буде перебувати під пильним наглядом лікаря. Початковий результат операції можна буде побачити одразу, а ось кінцевий — тільки після того, як закінчиться період реабілітації. Після операції рекомендовано носити компресійну білизну. Варто відзначити і той факт, що після проведення глютеопластики не дозволяється робити ін’єкції в сідничний м’яз. Роблять їх тільки в стегно.

 

Ускладнення

Звичайно, коригування форми сідниць за допомогою пластичної операції приваблює багатьох. Але варто враховувати всі можливі ризики і ускладнення. Насправді вони зустрічаються вкрай рідко. Період реабілітації проходить спокійно. Загоєння після глютеопластики вельми успішний. Після проведення операції можлива поява розтяжок і гематом. Але вони швидко зникають. Дуже рідко виникає асиметрія імплантату, а також його зміщення.

Також можлива поява ускладнень, які характерні для всіх хірургічних операцій: кровотеча, нагноєння, помітне рубцювання.