Краплі Stabilin (Стабілін) для печінки

стабилин

Печінка — це орган, який виконує багато життєвих завдань. Виведення з організму шкідливих речовин, які потрапляють в нього разом з «неправильними» продуктами харчування та напоями, — одна з них. Людина, яка щодня вживає жирну їжу з консервантами і барвниками, канцерогенами і хімікатами, а також не відмовляє собі в задоволенні випити келих-другий вина або пива, часто не замислюється над тим, що з часом настане розплата — хвороби печінки. Очистити і відновити нормальне функціонування цього органу допоможуть краплі Stabilin (Стабілін).

Що таке Stabilin

Stabilin — це не традиційний медикаментозий засіб, який виготовляється з хімічних компонентів. Тому Стабілін не має протипоказань і може прийматися всіма.

Препарат являє собою біогенний концентрат, отриманий з мицелл вкрай рідкісних і корисних рослин, розроблений спеціально для швидкого очищення печінки від багаторічних покладів шлаків і токсичних речовин. Завдяки прийому Стабіліна орган набуває здатності до нормального функціонування.

Практично всі ліки для виведення токсинів, які пропонуються на ринку, відносять до монопрепаратів, тобто медикаментів, що мають в своєму складі тільки один активний компонент. Такі засоби не можуть діяти комплексно, навідміну від крапель для печінки Stabilin (Стабілін).

Як працює засіб

Препарат Stabilin являє собою краплі, а це — максимально адаптована під результат лікарська форма, яка здатна надавати терапевтичний ефект відразу після потрапляння в організм. Краплі для прийому всередину розбавляють в будь-якому напої, що не містить алкоголь — це може бути чай, сік, компот, вода і т. д.

Завдяки прийому препарату:

 • Запускається процес ефективного, швидкого і повноцінного очищення печінки.
 • Спостерігається пролонгований результат — компоненти крапель «працюють» ще протягом тривалого періоду після припинення курсу лікування.
 • Можна уникнути появи в майбутньому небезпечних патологій печінки і всього організму в цілому, які складно піддаються традиційному лікуванню. Це гепатит, печінковий фіброз, стеатоз, цироз, печінкова недостатність, а також гіпертонія, яка розвивається через наявність надлишкової маси тіла.

препарат stabilin купить

Склад гепатопротектора Stabilin

У складі нового засобу для очищення печінки тільки натуральні інгредієнти, які підібрані в оптимальній терапевтичній дозі:

 1. Гліцин. Бере участь в синтезі жовчних кислот і нормалізує процес засвоєння ліпідів в організмі. Життєво важлива амінокислота — продукт номер один при такій поширеній проблемі, як зайва вага. Завдяки цьому компоненту вдається позитивно впливати на порушений метаболізм, активізувати функцію передміхурової залози у чоловіків, забезпечити нормальну діяльність центральної нервової системи.
 2. Екстракт артишоку. Ефективно очищає печінку, діючи на клітинному рівні. Незамінний компонент безлічі препаратів для лікування холециститу. Виводить шлаки і токсини, знижує кількість «шкідливого» холестерину. Є потужним природним засобом для усунення симптомів інтоксикації.
 3. Амінокислота L-карнітин. Життєво важливий компонент, незамінний в процесі відновлення гепатоцитів. Гепатоцити — основний будівельний матеріал для печінки, тому багато в чому завдяки L-карнітину в складі препарату Стабілін вдається запобігти розвитку цирозу, гепатиту та інших патологій, які є наслідком порушення функції органу.
 4. L-цитрулін. Сильний природний імуномодулятор, що забезпечує потужний захист організму від зовнішніх несприятливих чинників. Служить засобом профілактики від впливу токсичних речовин, активізує вироблення в організмі додаткової енергії.
 5. Амінокислота триптофан. Речовина сприяє розширенню кровоносних судин, покращуючи кровообіг в органах. Стабілізує кількість ліпідів, усуває депресію, сприятливо діючи на роботу центральної нервової системи, лікує безсоння і наслідки нервової перевтоми. При дефіциті триптофану розвивається печінкова недостатність, безсоння і депресивні стани.
 6. L-тирозин. Сприяє зменшенню зайвої ваги в осіб, які страждають на ожиріння різного ступеня, тому входить до складу комплексної терапії при лікуванні надлишкової маси тіла і супутніх їй захворювань.
 7. Фолієва кислота. Недостатня кількість фолієвої кислоти призводить до анемії і патологій органів шлунково-кишкового тракту.

капли стабилин

Переваги крапель Стабілін

Основні переваги препарату Stabilin для очищення печінки:

 • відсутність побічних негативних ефектів і протипоказань;
 • безпечність застосування;
 • препарат повністю позбавлений синтетичних складових;
 • немає ефекту «одне лікуємо, інше калічимо»;
 • універсальність (можливість застосування не тільки для лікування, але і для профілактики);
 • доступна вартість.

Показання до застосування: ожиріння; зайва вага; гепатит; тромбоз печінкових вен; кіста; холангіт; цироз; печінкова недостатність.

Як застосовувати Stabilin

Інструкція до препарату дуже проста і складається всього з декількох кроків:

 1. Перед вживанням ретельно збовтати флакон.
 2. Взяти півсклянки будь-якої безалкогольної рідини (вода, чай, сік).
 3. Відміряти 15 крапель (1 мл).
 4. Приймати двічі на добу під час їжі.

капли стабилин для печени

Ви можете купити краплі Stabilin (Стабілін) для печінки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Кам’янець-Подільський та ін.