Набір Bioaqua Black Mask від прищів і чорних крапок (Activated Carbon)

Обличчя завжди на виду, тому дрібні дефекти відразу ж стають помітними. Щоб шкіра була ідеальною, використовуйте набір Bioaqua Black Mask. Комплекс для глибокого очищення дерми допомагає відкрити пори і позбутися прищів і чорних крапок. Прикрі недосконалості відтепер не будуть псувати вашу красу, та й на косметолога витрачатися не доведеться, адже всі процедури можна робити в комфортних домашніх умовах. Натуральні компоненти подбають про вашу шкіру і не викличуть алергічних реакцій або роздратування.

Що входить в набір для видалення чорних крапок Bioaqua?

На відміну від окремих засобів, призначених для боротьби з прищиками і забитими порами, унікальна новинка передбачає комплексний підхід. В даному випадку він більш ефективний і виправдовує себе на 100%. Кожен препарат має свою зону відповідальності:

  1. Сироватка, що містить екстракт гамамелісу. Сприяє розкриттю пор і їх повноцінної очищення.
  2. Маска з бамбуковим вугіллям. Будучи природним адсорбентом, активоване вугілля втягує в себе надлишки шкірного сала і весь бруд.
  3. Тонік з алое. Він включений в набір Black Mask (Bioaqua Activated Carbon) за те, що покращує вигляд шкіри, звужує пори, володіє заспокійливою дією.

Результати використання приємно здивують навіть досвідчених в питаннях догляду косметологів. Далека від досконалості шкіра швидко приходить в норму, стає рівною і свіжою. При цьому досягнутий успіх зберігається на тривалий час.

Bioaqua Black Mask

Інструкція по застосуванню

Оцінивши ефективність складових, ви швидко звикнете користуватися маскою Black Mask Bioaqua від чорних цяток. Порядок дій буде приблизно таким:

  1. Очистіть шкіру, використовуючи сироватку з екстрактом гамамелісу.
  2. Рівномірно нанесіть маску на обличчя. Вона повинна покривати проблемні ділянки товстим шаром, а ось місця навколо очей і області з волосками слід обходити.
  3. Залиште засіб на 20-25 хвилин.
  4. Коли склад висохне і стане еластичним, а корисні речовини вберуться, акуратно зніміть маску.
  5. Вмийтеся теплою водою, щоб змити залишки.
  6. Нанесіть тонік з алое.
  7. Використовуйте набір тричі на тиждень.

За своєю дієвістю чорна маска Bioaqua (набір) не поступається професійній косметиці, однак коштує вона значно дешевше. Завдяки цьому, ви одним пострілом вб’єте двох зайців — вирішите проблему зі шкірою і заощадите.

Ви можете купити набір Bioaqua Black Mask від прищів і чорних крапок (Activated Carbon) з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Кам’янець-Подільський та ін.