Препарат АлкоБлокер від алкоголізму

препарат алко блокер

Позбутися від алкогольної залежності на будь-якій стадії захворювання — не проблема. З препаратом АлкоБлокер це можна зробити навіть без відома хворого. Натуральний склад безпечний для здоров’я, допомагає вийти з важких запоїв, виключає новий зрив.

Що таке Alco Blocker

Краплі від алкогольної залежності Alco Blocker є інноваційною розробкою російських вчених в рамках державної антиалкогольної програми. Вони названі найефективнішим засобом для позбавлення від тяги до спиртного. Якщо хімічні засоби спеціальних терапевтичних курсів не проходять тести на безпеку, кодування допомагає одиницям, то препарат АлкоБлокер здатний зупинити алкоголізм за один курс застосування.

Залежна людина рідко може і хоче кинути пити самостійно. Навпаки, він проявляє різку неприязнь до фахівців, агресію до членів сім’ї, які намагається йому допомогти. Краплі АлкоБлокер — препарат, який можна додавати в напої і їжу непомітно для хворого. Він надасть м’яке блокуючу дію, знизить тягу до алкоголю, усуне наслідки токсичного отруєння, повністю відновить здоров’я. Інші переваги препарату:

 • натуральний склад;
 • нормалізація функції печінки;
 • підтримка серцево-судинної системи;
 • виведення з депресії;
 • підвищення життєвого тонусу.

Алко Блокер купить

Склад крапель АлкоБлокер

Активні речовини починають діяти відразу після прийому препарату. Максимальна концентрація в крові досягається через 30 хвилин. До складу входять:

 • готу кола, алое вера, брами. Регулюють функції печінки, блокують тягу до алкоголю. Легше проходить адаптація організму до нових умов;
 • пустирник, комплекс вітамінів, синюшка алтайська. Заспокоюють, нейтралізують агресію, нормалізують тонус м’язів, забезпечують органи компонентами, необхідними для відновлення;
 • куркума, чебрець, золототисячник. Виводять токсини і отрути, покращують роботу серця, системи травлення, нирок, печінки.

Краплі мають нейтральний смак. Їх додають в будь-яку рідину — чай, сік, компот, бульйон. Курс — 1 місяць. Більшість хімічних препаратів для боротьби із залежністю не є безпечними, а кодування дає лише тимчасовий ефект. На відміну від традиційних способів боротьби з алкогольною залежністю, препарат АлкоБлокер:

 • позбавляє від проблеми назавжди, без зривів і депресій;
 • повністю безпечний для життя і здоров’я;
 • призводить свідомість і самопочуття в норму вже через 30 хвилин після прийому.

Не затягуйте з лікуванням залежності — замовте краплі Alco Blocker прямо зараз і позбавте себе або свою рідну людину від пристрасті до спиртних напоїв назавжди!

Капли АлкоБлокер от алкогольной зависимости

Ви можете купити препарат АлкоБлокер від алкоголізму з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Кам’янець-Подільський та ін.