Приємні симптоми захворювань людини

Ми звикли до того, що хвороба — це завжди дискомфорт, неприємні відчуття, біль. А чи знаєте ви про те, що існують приємні симптоми захворювань людини? Не вірите? У цій статті ми розповімо про те, які існують хвороби з приємною симптоматикою. Справедливості заради відразу зазначимо, що подібні недуги зустрічаються досить рідко.

Постійно піднесений настрій

Морія належить до числа дуже рідко зустрічаються захворювань людини. Воно характеризується тим, що хворий постійно перебуває в гарному настрої, його настрій незмінно залишається оптимістичним. Людину нічого не турбує, він відрізняється абсолютною безпечністю і впевненістю.

Морія — це психопатологічний розлад. Його приємні симптоми викликаються пошкодженням лобовій частині головного мозку. Люди з даним видом розлади нерідко жартують і дуріють, причому роблять це в доволі грубій формі.

 

Тяга до здійснення подвигів

Непохитна цілеспрямованість, пристрасть до здійснення неймовірних подвигів — все це приємні симптоми маніакально-депресивного психозу. Ця недуга належить до числа тих захворювань людини, протягом яких проходить приступообразно. При цьому в проміжках між такими нападами людина не відчуває будь-яких проблем і є практично здоровим.

 

Постійна ерекція

Постійна ерекція спостерігається у чоловіків з симптомом Приапа. Це порушення названо по імені
давньогрецького напівбога, який, згідно з легендою, запліднював усе світобудову.

Ерекція при даному порушенні є настільки сильною, що хворий не може навіть займатися сексом, оскільки його статевий член виявляється щільно притиснутих до живота. Знімається настільки сильна ерекція за допомогою деяких лікарських препаратів.

Фахівці вважають, що постійна ерекція може бути симптомом онкологічних захворювань. Крім того, часто вона розвивається при травмах хребта, а також внаслідок вживання великих кількостей алкоголю.

 

Тяга до сну

Є люди, що страждають рідкісним захворюванням нарколепсія. Вони дуже багато і часто сплять. Їм необхідно приділяти на сон принаймні 5-10 хвилин протягом кожної години. Люди з нарколепсією не можуть відвідувати навчальні заклади і ходити на роботу, більшу частину свого часу їм доводиться перебувати вдома.

Цікаво, що хворі нарколепсією вміють контролювати власні сновидіння. Інакше кажучи, уві сні вони здатні бачити все, що захочуть.

 

Нездатність розрізняти температуру

Терманестезия — одне з рідкісних захворювань людини. Страждаючі нею люди не розрізняють температур. Морозиво і чашка гарячого чаю, з їх точки зору, мають одну і ту ж температуру.

Хворі терманестезией ніколи не страждають від холоду або від спеки, вони не відчувають потреби в обігрівачах або кондиціонерах. Однак таке порушення часто свідчить про наявність онкологічних захворювань мозку або про травмах хребта.

 

Надчутливість

Хвороба, пов’язана з надчутливістю, називається гіперестезією. Всі рецептори людей, страждаючих цим рідкісним недугою, немов підключені до підсилювача. Наприклад, хворі чують шепіт знаходяться в сусідній кімнаті людей або скрип ручки під час письма. Дотики нерідко обертається для них больовими відчуттями, а невеликий шматочок хліба стає джерелом безлічі смакових відтінків. Звичайно, в чомусь ці хворі гіперестезії мають перевагу перед звичайними людьми, але все ж багато хто з них дуже неспокійні і дратівливі. До того ж люди з гіперестезією часто хворіють на туберкульоз.

 

Моложавість

Виявляється, виглядати значно молодше своїх років можна і без допомоги пластичних хірургів. Іноді у віці 50 років люди виглядають на 30. Їх шкіра відрізняється блідістю, а на щоках грає яскравий рум’янець. На жаль, подібна зовнішня моложавість є ознаками наявності пороку серця, наприклад, стеноз мітрального клапана.

 

Почуття ейфорії

Веселість і байдужість до власного захворювання — такі приємні симптоми розсіяного склерозу. Коли це хвороба прогресує, людини може охоплювати ейфорія. Це почуття хворий може відчувати досить довго. Наприклад, новина про можливості пересуватися тільки за допомогою тростини його анітрохи не засмутить. Більше того, людина самостійно вибере красиву, привабливу тростину, з рельєфними елементами, малюнками. По мірі того, як наростає відчуття ейфорії, хворий все більше відчуває приплив енергії і сил.

Фахівці виділяють і так звану термінальну стадію ейфорії. Для неї характерні деструктивні зміни у внутрішніх органах. У результаті розпаду тканин продукти цього процесу потрапляють в кровотік і досягають з плином часу центральної нервової системи. Як не дивно, хворий при цьому відчуває себе чудово. Іноді його можуть охоплювати радість і нестримний сміх. Але тривалість такого стану невелика. Справа в тому, що організм хворого перестає сприймати больові сигнали, втрачає інстинкт самозбереження. На жаль, термінальна стадія ейфорії завершується летальним результатом.