Травми чоловічих статевих органів

Різноманітність травм чоловічих статевих органів просто вражає уяву. Багато людей не знають і половини з них. Адже кожен чоловік просто зобов’язаний дбати про своє здоров’я. Адже саме статеві органи виконують одну з найважливіших функцій в організмі людини — репродуктивну. Давайте розберемося, які ж існують травми чоловічих статевих органів.

 

Особливість чоловічих статевих органів полягає в тому, що вони розташовані зовні тіла. Таке розташування робить їх більш незахищеними. З цієї причини чоловіки часто отримують травми.

 

Найбільш часто зустрічаються такі види травм:

1. Ушкодження мошонки;

2. Надриви і розриви вуздечки;

3. Підшкірний розрив кавернозних тіл;

4. Перекрут яєчка;

5. Удари;

6. Вивих статевого члена;

7. Колоті, різані, кусані рани;

8. Защемлення статевого члена.

 

Травми статевого члена найчастіше відбуваються у крайньої плоті, головки. У деяких випадках травмується і статевий член і мошонка. Як правило, така травма чоловічих статевих органів супроводжується сильним болем і може принести небажані наслідки для здоров’я чоловіка.

 

Види травм

Найпоширеніший вид ушкоджень чоловічих статевих органів — защемлення статевого члена блискавкою на брюках. З такою травмою багато чоловіків звертаються за допомогою до фахівців. Хоч поверхню ураження порівняно невелика, але вона викликає сильний біль. Звичайно, чоловік починає панікувати, намагається розстебнути блискавку, тим самим ще більше посилюючи рану. Але в даному випадку необхідно просто трохи підрізати блискавку трохи нижче місця травми. Розрахунок розрізу повинен бути таким, щоб блискавка потім сама розкрилася.

На другому місці розташовується травматизація статевого члена з-за надмірного тертя. У даній травми є своя категорія чоловіків, які їй найбільш схильні. Це молоді хлопці, які тільки починають вести статеве життя, а також надмірно пристрасні коханці. В області чоловічих статевих органів з’являються глибокі ушкодження шкірного покриву. Після їх загоєння утворюються шрами. А у молодих юнаків дуже часто відбуваються розриви складки на крайньої плоті.

 

Якщо чоловік має від народження занадто коротку вуздечку, то під час статевого акту може відбутися її розрив. Цей процес супроводжується нестерпним болем і кровотечею. Необхідно відразу викликати лікаря.

Існує і більш своєрідний вид защемлення статевого члена. Мається на увазі, що травма настає в результаті перетягування члена дротом, мотузкою, надягання на нього різних кільцеподібних предметів. У дитячому віці таке пошкодження виникає через занадто сильного цікавості дитини, а ось у дорослому — це результат збоченого онанізму. Також, таким чином чоловіки намагаються продовжити ерекцію і перешкоджати нетримання сечі.

 

Існує ще один вид специфічної травми. Деякі чоловіки вводять статевий член в пилосос. І, на жаль, таки випадки не рідкість. Багато це роблять для самозадоволення або ж для збільшення свого «гідності». Як наслідок, отримують травму. І основною проблемою після таких дій є тромбоз вени статевого члена.

Перелом статевого члена. Цю травму часто отримують під час статевого акту, коли статевий член сильно вдаряється об стегно партнерки. Як правило, виникає сильний біль, а сам статевий орган набуває синього відтінку з-за того, що відбувається сильно крововилив.

 

Вивих статевого члена. Причина така ж, як і при переломі. Внаслідок сильного удару відбувається розрив зв’язок. При цьому кавернозні тіла перемістяться до промежини і під шкіру мошонки. Така травма вправляється, а потім на розірвані зв’язки хірург накладає спеціальні шви.

Бувають випадки, коли статевий член дуже тривалий період знаходиться в стані ерекції. Відбувається це через порушення кровообігу. Ерекція не проходить, а у людини з’являється сильний біль. Всередині статевого члена проходить артерія, яка просто розривається з-за постійної ерекції. Як наслідок, занадто багато крові випливає, а ось відтоку не відбувається. Дане захворювання в медицині називають пріапізм.

У маленьких дітей часто спостерігається перекрут яєчка. Ця травма може виникнути через стрибків з висоти, різких рухів. Справа в тому, що в дитячому віці зв’язка, яка кріпить яєчко до дна мошонки, ще не достатньо розвинена. З цієї причини яєчко дуже рухомий. При найменшій підозрі на перекрут, відразу ж ведіть дитину до лікаря.