Унітаз з функцією біде

Унітаз з функцією біде в нашій країні поки встановлений не в кожній квартирі, але цей функціональний і компактний побутовий пристрій вже має чимало шанувальників. Спробувавши комфорт біде, багато людей гідно оцінюють це задоволення, і тому починають цікавитися: якої марки і де купити цю чудову техніку.

Унітаз або кришка?

Зовні унітаз з біде схожий на звичайний, у нього трохи збільшено розмір бачка, тому що в ньому знаходиться не тільки вода, але і система електронного управління. Останнім часом набула популярності кришка біде для унітазу.

Такий пристрій дозволяє не змінювати унітаз, на його сидіння треба просто встановити спеціальну кришку, і в результаті ви отримуєте багатофункціональне біде для всієї родини.

Кришка виконує всі функції біде, форсунки в цьому випадку вбудовані в саму кришку. Вони також мають регулювання температури води, сушку феном, плавне опускання, і після процедури форсунки самоочищаються. Нові моделі мають сучасну начинку — електронна кришка біде для унітазу володіє всіма перевагами попередніх моделей, і в той же час має цілком розумні ціни. Тому купити кришку біде для унітазу зможе будь-яка сім’я.

Кришка сидіння, оснащена пультом дистанційного управління, дозволяє ні до чого не торкатися. Вам не потрібен більше туалетний папір, тепла вода допоможе здійснити гігієну. Якщо ви не бажаєте витрачати електроенергію на особисту гігієну, купіть механічну кришку біде для унітазу. Підключіть до неї гарячу і холодну воду, відрегулюйте тиск і температуру води на корпусі і здійснюйте гігієну за всіма правилами.

Побачивши вперше такий пристрій, багатьом здається, що кришка унітазу з функцією біде дуже складна для користування. Але інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління не дозволить випробувати труднощі з гігієною. Якщо у вашому суміщеному санвузлі немає місця для облаштування окремо розташованої біде, тоді біде насадка на унітаз дозволить заощадити простір.

У продажу представлені різні біде накладки на унітаз, що допомагають зробити ванну зручною і функціональною. Головне, щоб сидіння для унітазу з біде підходило до моделі вашого пристрою. Для цього перед покупкою треба виміряти розміри його обідка, і по них вибрати в магазині підходящу кришку. Різні виробники випускають кришки різних розмірів.

Як встановити?

Якщо біде приставка для унітазу просто накладається на нього, то унітаз біде — треба встановити. Його монтаж нічим не відрізняється від установки звичайного, стаціонарного. Але є одне істотне доповнення — цей сантехнічний прилад треба підключити до електричної мережі. Вимоги при цьому висуваються дуже високі, щоб не було навіть самих незначних ударів струмом, так як якщо унітаз, поєднаний з біде не заземлений, під час його експлуатації може з’явитися небезпека ураження електричним струмом.

Це досить потужний електроприлад, тому проводка для нього повинна бути зроблена окрема. Для контролювання витоку струмів він повинен мати пристрій захисного відключення. Відстань між унітазом і біде залишають приблизно в межах 40 см, якщо воно буде більш великим, це доставить вам деякі незручності. Якщо ви встановлюєте комплект — унітаз з вбудованою бідеткою, його гнучку підводку необхідно підключити до крана, тоді змішувач для біде на унітаз дозволить регулювати напір води.

Багато хто віддає перевагу встановлювати підвісний унітаз з функцією біде. Такий тип також називають вбудованим, так як він дозволяє заховати в катівні каналізаційні та водопровідні труби. Кнопка зливу розташовується безпосередньо на стіні, тому підвісний унітаз біде дуже зручний і гігієнічний. Деякі підвісні біде мають сенсорну систему зливу.

Сенсор розташований на місці кнопки, він активно реагує на появу людини, а після — на його зникнення. Як тільки людина відійде від нього, вода починає автоматично знижуватися. Підвісний унітаз із вбудованим біде має і певні недоліки — це трудомісткість монтажу, а при його поломці доведеться руйнувати стіну.

Види та інсталяція

Ціна унітазу з функцією біде залежить від його виду, інсталяції, кількості функцій і фірми виробника. Для маленьких квартир найбільш оптимальним є компактний унітаз з функцією біде. Купивши цей предмет гігієни, ви отримаєте прекрасно обладнану туалетну кімнату, укомплектовану всім найнеобхіднішим. Компактність і майже однакові розміри біде і унітазу дозволяють встановити цю сучасну сантехніку в дуже маленькому туалеті.

Класичним вважається підлоговий унітаз з функцією біде. Його встановлюють безпосередньо на підлогу, закріплюючи його кріпильними елементами, які допомагають забезпечити стійкість.

Інсталяція для біде і унітазу складається з рами, кріплень і змивного бачка. Основне навантаження припадає на раму, тому краще вибирати раму з зварного сталевого каркаса, він витримує вагу до 400 кг. Кріплення бувають верхні і нижні, їх традиційно ділять на нижні і верхні. Нижні кріплять до підлоги, а верхні фіксують на капітальній стіні. Невід’ємною частиною інсталяції є бачки, вони бувають різного типу. Важливою деталлю системи інсталяції для біде є кнопка змиву. Зараз з’явилися електронні унітази біде, вони славляться своєю функціональністю, простотою установки і тривалим терміном служби.

Завдяки сучасним високотехнологічним позиціям з електронним управлінням, настінним пультам і додатковим ергономічним опціям, унітаз з вбудованим біде забезпечить високий комфорт і приємну експлуатацію.

Ціни на ринку

Вирішивши купити унітаз з функцією біде, при його виборі треба перевірити методи кріплення, функціонал, а також матеріал виготовлення. Можна купити електронний унітаз біде, його ціна буде дещо вищою, зате він більш комфортний і зручний у користуванні.

Краще купувати унітаз з функцією біде від відомих виробників:

  1. Однією з відомих компаній з виробництва сантехніки є швейцарська Geberit. Вироби, що мають функцію біде, представлені в серії AquaClean. Дана компанія випускає підлогові і підвісні моделі. Можна придбати просто кришки з функцією біде. Ціна унітазу з біде від цього виробника досить висока, зате будь-яка система гігієнічного обслуговування цієї фірми практично повністю автоматизована.
  2. Якщо ви вирішили придбати кришку з функцією біде, можна звернути увагу на продукцію німецького виробника Duravit. Кришки серії SensoWash можуть встановлюватися на всі типи унітазів.
  3. Щоб купити кришку середньої цінової категорії, придбайте продукцію турецької фірми Vitra. Це перевірений часом, надійний постачальник недорогих сантехнічних товарів. Ціна кришки біде для унітазу від цього виробника доступна більшості сімей, які мають середній достаток.
  4. Сантехніка від бельгійської фірми Ideal Standart має простотою монтаж, гарний дизайн, вона укомплектована сидіннями з плавним ходом.

Існує безліч різних унітазів з функцією біде. Якщо при відвідуванні туалету, вам не подобаються небажані звуки, можна придбати модель з системою антибулькання.

При покупці суміщеного унітазу з біде або спеціальної кришки ви одночасно вирішуєте питання економії простору і гігієни, а також зберігаєте грошові кошти.