Вітаміни Алфавіт для жінок

Виробники вітамінів Алфавіт піклуються про жінок не менше, ніж про дітей або пенсіонерів. Мало того, що саме з урахуванням особливостей жіночої фізіології розробляється і виготовляється більшість препаратів Алфавіт для дорослих, але компанія додатково радує жінок розробками, орієнтованими виключно на них.

Спеціалізовані вітаміни Алфавіт для жінок випускаються у вигляді двох препаратів: Алфавіт Косметик і Алфавіт Мамине Здоров’я.

Крім того, в серії Алфавіт є і деякі інші препарати, які відмінно підходять для жінок, хоча в цілому є цілком універсальними. У нашому невеликому огляді ми розглянемо їх.

Специфіка вітамінів Алфавіт для жінок

Сьогодні може здатися, що випустити вітамінний препарат, який хоч чимось-то відрізняється від аналогів на ринку, практично неможливо. Все-таки, будь-якому організму потрібні одні і ті ж вітаміни і мінерали, і в будь-якому випадку склад препарату для конкретної мети буде таким же, як і в десятків конкурентів.

Але препарати навіть з однаковим складом можуть відрізнятися щодо безпеки та ефективності. Саме за цими двома показниками женуться виробники, і саме на них звертають найбільшу увагу досвідчені користувачі.

Вітаміни Алфавіт в цьому відношенні зробили справжній прорив на вітчизняному ринку за рахунок застосування в них технології поділу самих вітамінів і мінералів з різних пігулок. В результаті такого поділу вітаміни, які можуть перешкоджати засвоєнню один одного або створювати разом алергенні сполуки, що виявляються у різних таблетках.

При дотриманні рекомендацій виробника вітаміни Алфавіт виявляються безпечніше й ефективніше препаратів з аналогічним складом, але об’єднаних в одній таблетці або капсулі.

Відповідно, вітамінні препарати Алфавіт для жінок потребують особливого підходу до вживання. Щодня слід вживати три таблетки — по одній кожного кольору. Перерва між прийомами таблеток повинен становити не менше 3-4 годин, і щоб його зберегти, таблетки найзручніше пити під час прийому їжі.

Важливо те, що кожну таблетку бажано вживати в «свій» час доби. У кожному препараті розрізняють таблетки ранкові, денні та вечірні. При такому режимі прийому таблетки будуть надавати максимально позитивну дію на організм. А ось яку таблетку і коли конкретно брати — залежить від самого препарату.

Вітаміни Алфавіт Косметик

Цей вітамінний комплекс, розроблений спеціально для підтримки здоров’я й гарного зовнішнього вигляду нігтів, шкіри і волосся жінки. При його прийомі відзначається поліпшення стану шкіри обличчя, зникнення дрібних зморшок, припинення випадання волосся і зміцнення нігтів.

До складу Алфавіт Косметик входять вітаміни групи В, вітаміни А, С, D, Е, К і РР. Останній особливо важливий для здоров’я шкіри. Крім вітамінів препарат містить багатий мінеральний комплекс, в який, крім іншого входять кремній і хром, і набір біологічно активних речовин — параамінобензойна кислота, убіхінон, кверцетин, куркумін, поліфеноли та інулін.

З трьох таблеток комплексу Алфавіт Косметик зелена призначена для ранкового, жовта — для обіднього, і червона — для вечірнього вживання.

Вітаміни Алфавіт Мамине Здоров’я

Даний вітамінний комплекс розрахований на підтримку організму вагітної жінки або матері, яка годує.

В його склад разом з підвищеними кількостями повсякденних вітамінів увійшли також підвищені кількості фолієвої кислоти, вітамінів В6 і Е — тих речовин, в яких особливо гостро потребує і організм матері і організм дитини до народження і в перший рік після його появи на світ.

Для одержання найкращого результату від прийому вітамінів Алфавіт Мамине Здоров’я необхідно пити рожеву пігулку з ранку, блакитну — в обід, і білу — ввечері. Тільки пам’ятайте — стан організму при вагітності дуже індивідуально для кожної жінки, як і її потреби в цей період в різних вітамінах. Тому перед прийомом вітамінів Алфавіт Мамине Здоров’я не зайвим буде порадитися з лікарем.

Вітаміни Алфавіт Класік

Алфавіт Класик — це стандартний комплекс вітамінів для підтримки здоров’я організму. Універсальний, цілком підходить жінкам у віці від 16 до 50 років.

До його складу входить повний набір вітамінів і мінералів, в яких організм потребує щодня: вітаміни групи В, вітаміни А, Е, С, D, РР, Н, К, залізо, мідь, хром, кальцій, магній марганець, селен, молібден, йод і цинк.

Пити таблетки Алфавіт Класик слід в такому порядку: білу — з сніданком, блакитну — на обід, і червону — за вечерею.

Вітаміни Алфавіт Дієта — для тих жінок, які сидять на дієті

Для більшості жінок Алфавіт Дієта — вкрай актуальне вітамінний препарат. Він призначений для підтримки організму в період суттєвого обмеження раціону, дотримання строгих дієт і постів, нестачі в раціоні вітамінів і мінералів.

До складу Алфавіт Дієта увійшли всі ті ж речовини, що ми знаходимо у складі Алфавіт Класик, але тільки представлені великими кількостями, а також екстракти меліси і зеленого чаю, сприяють заспокоєнню і підтримки імунної системи.

Кавову таблетку Алфавіт Дієта слід приймати вранці, жовту — в обід, і сіру — ввечері

Вітаміни Алфавіт Енергія

Цей препарат розрахований в першу чергу на рухомих жінок, які багато працюють і люблять активний відпочинок. Він підтримує організм під час підвищених фізичних та емоційних навантажень, допомагає впоратися з наслідками стресу і, в той же час, допомагає повноцінно розслаблятися.

У таблетках Алфавіт Енергія містяться практично всі необхідні організму вітаміни — вітаміни групи В, вітаміни А, Е, С, D, PP, Н, К, і мінеральні компоненти, а також екстракти коренів женьшеню і насіння лимонника — дуже ефективні натуральні тонізуючі засоби.

В упаковці Алфавіт Енергія містяться бежева, помаранчева і зелена таблетки, які слід вживати відповідно вранці, в обід і ввечері.

Вітаміни Алфавіт 50+

Цей препарат рекомендується жінкам, які вже вступили в пенсійний вік. Він орієнтований на підтримку опорно-рухового апарату, нормалізацію розумової діяльності і підтримку обміну речовин в уже немолодому організмі.

Дуже добре Алфавіт 50+ позначається на стані жінок під час менопаузи. В цей час він підтримує нормальний стан серцево-судинної системи, згладжує симптоми припливів, зменшує головні болі, завдяки чому його часто прописують в якості альтернативи більш потужним, але і більш небезпечним гормональних препаратів.

Не варто скидати з рахунків і комплекс Алфавіт в Сезон Застуд, відмінно підходить жінкам для підтримки імунітету в холодний період року.

Так що в лінійці продуктів Алфавіт кожна жінка знайде препарат, що максимально підходить саме для неї.

Для більшої впевненості в можливості і доцільності прийому конкретного вітамінного комплексу проконсультуйтеся у лікаря — він зможе врахувати ще й індивідуальні особливості вашого організму і точно сказати, наскільки обраний препарат буде вам корисний.