Як повернути хлопця, який тебе кинув

На жаль, не тільки ми кидаємо хлопців, а й ті іноді кидають нас. А коли таке відбувається, раптом починаєш розуміти, наскільки це боляче, наскільки ти ненавидиш весь світ, і як хочеться, щоб коханий знову притискав тебе до себе і говорив, що він тебе любить.

На жаль, так уже виходить, що коли нас кидають, ми починаємо істерично шукати відповідь на те, як повернути хлопця, який тебе кинув. Істерика переростає в суєту, мозок перестає міркувати і … ось ми готові на все — аби улюблений знову був з нами.

Давайте ж почнемо не з того, як повернути хлопця після розставання, а з того, що не треба робити, щоб повернути його.

Помилка перша: ти у всьому завжди правий, милий!

І ось ваш хлопець сказав вам про своє рішення. І ви вирішуєте, що єдиний варіант повернути його назад — це показати, яка ти хороша, показати йому, який він хороший. І ти починаєш потурати йому, погоджуватися з усіма його рішеннями, правда, паралельно, можливо, тобі зовсім неприємно це все робити, але ти продовжуєш в тому ж дусі, бо твій улюблений пішов від тебе, ну а якщо ти будеш такою гарною — він же повернеться?

Ні, ні і ще раз ні. Не роби те, що тобі не подобається або навіть огидно — хлопець повинен бачити в першу чергу в тобі особистість, а не іграшку, яка робить все, що він хоче.

Помилка друга: милий, подивися, яка ми чудова пара!

Ви підстерігаєте хлопця після роботи або коли він повертається з роботи, і намагаєтеся йому довести, наскільки ви ідеальна пара, наскільки він не правий, що ви розлучилися. І найправильніше зараз — це відновити відносини. Ви розповідаєте про всі переваги відносин з вами, ви доводите, що він не правий. Так, звичайно, все це виглядає дуже і дуже логічно … з вашої точки зору. Таким чином ви тільки відштовхне хлопця від себе.

Помилка третя: я вся, вся твоя! Так, секс в будь-який час!

І ви пропонуєте себе, хоча ваші відносини вже закінчилися і ви відмінно це розумієте. Де ваша гордість ?! Візьміть себе в руки і не робіть дурниць! Це найостанніше, що можна робити в такому випадку, повірте мені.

Помилка четверта: подарунки

Так, не тільки хлопці дарують дівчатам подарунки, але іноді і дівчата дарують подарунки хлопцям, і це цілком можуть бути ті ж листівки або квіти. Але подарунки прийнято дарувати, коли ви зустрічаєтеся, тому що таким чином ви ніби говорите, що ви любите свого партнера, говорите йому спасибі за те, що він з вами. Коли ж ви розлучилися і починаєте висилати йому подарунки, це виглядає, як би це сказати, як приниження своєї гідності, ви неначе показуєте, що ви недостойні його.

Помилка п’ята: я тебе люблю!

Ви розлучилися — і ти починаєш йому строчити про те, що ти його шалено любиш, про те, що ти жити без нього можеш. А ти не замислювалася про те, що можливо саме твої сильні почуття стали причиною вашого розриву? Може, ти була надмірно нав’язлива? І ти зараз продовжуєш в тому ж дусі — пишеш йому смс-повідомлення, пишеш про те, як ти його любиш. Навряд чи це і є відповіддю на питання: як повернути хлопця, який тебе кинув, і навряд чи так вийде його повернути.

Помилка шоста: часто потрапляти на очі

Ви посварилися, і ти продовжуєш потрапляти йому на очі ніби «випадково». Але ж ви тільки посварилися, а ось такими випадковими зустрічами ти каламутиш воду, яка тільки почала осідати, ти нагадуєш про все погане, що сталося всього лише кілька днів або годин тому, і він сприймає це, ніби ти знову намагаєшся викликати нову сварку. Повір, це не кращий варіант!

Помилка сьома: життя скінчилося!

Він пішов і життя скінчилося! Ти сідаєш і починаєш їсти тістечка, дивитися сумні фільми зі щасливим кінцем, слухати вашу улюблену музику — одним словом, все скінчено і жити більше не хочеться. Але ж це неправильно! Все ще попереду і те, що він пішов — це далеко не означає, що прийшов кінець. Адже може завтра він повернеться, але плакати, ридати і впадати у відчай, навіть якщо він не повернеться — це далеко не найкращий варіант.

Помилка восьма: все навколо тільки про нього

Ти вішаєш його фотографію, ти пишеш його ручкою, ти спиш з його ведмедиком. Ага, круто! Треба любити себе в першу чергу, а якщо він на першому місці, то чоловік починає думати про те, що по ходу справи він набагато крутіше всіх оточуючих і тебе в тому числі, а раз така нікчема поруч з ним, то навіщо йому взагалі такі відносини? І він іде. Так що візьми себе в руки і вирушай у спа-салон або за новими покупками. Сховай його фотографію, викинь його ручку: ти — це головне, що є у тебе.

Помилка дев’ята: я погладшала — він кинув мене

Звичайно, ви зустрілися або навіть прожили разом кілька років, і тут раптом (а раптом навряд чи набирають 7 кіло і більше) ти погладшала, і він зрозумів, що така товста йому зовсім не потрібна. Проблема зовсім не в цьому. Світом відносин не правлять гроші і зовнішність дівчини. Люди, позустрічавшись досить довгий час, починають один одного сприймати дещо по-іншому. Так, можливо, схуднути і не завадить, але насправді проблема зовсім не в цьому.

Помилка десята: так, він пішов … Нічого, через місяць я його поверну

Ви розлучилися і ти вирішуєш, що нічого не втрачено, тому що це не вперше, та й взагалі тобі може теж треба крапельку відпочити, та і йому не завадить зрозуміти, яка ти прекрасна, хороша і чудова, нехай посумує. На жаль, світ не крутиться навколо тебе однієї. Навколо є море інших жінок. І навряд чи хлопець, чоловік буде сидіти в куточку, і плакатися тижнями сам собі про те, який він нещасний і самотній.

Помилка остання: не намагайся приміряти чужу шкуру на себе

У тебе є подружка подружки подруги, у якої така ж сама історія? І вона тобі щось радить, адже це спрацювало! Мила читачка, всі ми унікальні і навіть якщо ця унікальність полягає просто в тому, що один встає о п’ятій ранку, а інший в десять — це все змінює, бо ми потрапляємо вже в різні події, наша психіка піддається різним впливам і так далі. Тому тут треба розуміти, що хлопець тієї містичної дівчини, у якої така ж історія, у нього зовсім-зовсім інша психіка, а раз так … То ти повинна розуміти, що ті ж самі методи навряд чи допоможуть тобі так само, як допомогли їй.

Так що ж робити?

Для початку вдихніть глибоко і зрозумійте, а хто взагалі винен у розлученні? Може ви самі запропонували йому розлучитися, а тепер проливаєте горючі сльози про те, що ви його втратили? Якщо це так, то достатньо просто набрати його і нагадати про себе — можливо, цим все і закінчиться і ви знову будете разом.

Ну, а якщо він винен у розриві і це була його ініціатива … Тоді треба подумати, в чому причина: може, ви його образили випадково або спеціально, може ви стали йому просто не цікаві або може він вас взагалі розлюбив? В останньому варіанті, легше просто відразу змиритися з втратою і розставанням і спробувати знайти іншого хлопця, як би це не було важко. Тому що принижуватися в цьому випадку, просити і умовляти марно, поверніться назад і перечитайте ще раз помилки, які ми часто допускаємо в спробі повернути хлопця, який тебе кинув.

Якщо ж ви чимось його образили — то досить просто вибачитися, нічого не пропонуючи. Хлопець зрозуміє, що ви допустили помилку, і, можливо, повернеться до вас сам.

Якщо ж ви стали йому нецікаві, то вам треба стати в першу чергу йому другом. Для цього покличте його куди-небудь погуляти або просто подзвоніть йому для розмови друзів (розлучаються-то завжди друзями — ну от і здійсніть це в житті).

Ну і останній варіант: спробуйте підштовхнути його на секс. Тільки один раз, тому що більше, без відновлення відносин — це дуже і дуже поганий варіант. Адже ви стаєте просто дівчиною легкої поведінки і допускаєте одну з описаних вище помилок.

А взагалі іноді просто треба зібратися з духом і йти далі — пам’ятаєте, коли вас кинув хлопець, життя на цьому не закінчується, а можливо тільки починається.