Як прибрати волосся на обличчі

Як прибрати волосся на обличчі

Тим, хто зіткнувся з проблемою темного або густого волосся на обличчі, неодмінно допоможуть впоратися з нею наступні поради. Звичайно, професійна депіляція різними методами забезпечує гарантований результат, але не кожна дівчина може собі дозволити витратити на це час і гроші.

  1. Найбільш популярним способом прибрати волосся на обличчі в домашніх умовах є знебарвлення за допомогою спеціального крему або порошку Супра. Після знебарвлення волосся стає тоншим і менш помітним.
  2. Не менш ефективно допомагає шкаралупа волоського горіха. Цю шкаралупу потрібно спалити до золи, потім розчинити в невеликій кількості води. Суміш наносьте три рази в день на проблемну зону.
  3. Неодмінно допоможе лікарська суміш: йод — 1,5 мл, медичний спирт 35 мл, нашатирний спирт — 2 мл, рицинова олія — 5 мл Все змішайте і поставте в темне місце до повного знебарвлення. Наносити на зону зростання небажаних волосся 2 рази на день.
  4. Також відомий народний спосіб з допомогою шкаралупи кедрового горіха, яку необхідно подрібнити в ступці або кавомолці. 2 столові ложки цієї субстанції потрібно додати 1 склянку окропу, перемішати і варити на водяній бані протягом 20 хвилин, потім процідити і охолодити. Відваром періодично протирайте турбують зони.
  5. Існує багато кремів для депіляції особи. Вибирайте цей товар з особливою прискіпливістю, оскільки ніжна і чутлива шкіра при взаємодії з хімічним складом препарату може дратуватися, що буде неприємно будь-якій дівчині. Спеціальною лопаточкою нанесіть крем по зростанню волосся, почекайте вказаний в інструкції час, потім зворотною стороною цієї лопатки зніміть крем проти росту волосся разом з небажаними волосками.
  6. Є дуже цікаве і зручне пристосування — пружинка для депіляції волосся Epistick. Принцип її дії такий: згинаєте дугою, прикладаєте до проблемної зоні і починаєте провертати всередину ручки пружинки, видаляючи захоплені волоски. Вона недорога, замовити можна на ebay.com.

Способів позбавлення від небажаної «рослинності» на обличчі чимало. Кожному дати пораду складно, потрібно пробувати і підбирати відповідний вам особисто метод.