Як прибрати живіт і боки

На шляху до придбання ідеальних форм зустрічаються перешкоди у вигляді проблемних зон в області живота і боків. Зменшити обсяги та придбати плоский животик допоможе раціональне здорове харчування і активний спосіб життя. Є кілька рекомендацій, як збільшити ефективність правильного харчування і фізичних навантажень, придбати підтягнутий живіт і боки в короткі терміни.

1 Виключіть з раціону фаст-фуд і снеки. Головний ворог плоского животика — жирна і смажена їжа. Замініть гамбургер корисним бутербродом з молочним сиром, помідорами і оливковою олією. А картопля фрі — овочевий нарізкою або пюре.

2 Пийте не менше 2-х літрів води в день. Рідина необхідна для синтезу білка в організмі, що перешкоджає відкладенню жиру. Крім того, з водою в організм людини надходить кисень, необхідний для спалювання жиру.

3 Крутите хула-хуп щодня не менше 10 хвилин, поступово збільшуючи тривалість. Найбільш ефективним вважають обважений прогумований обруч з масажними кульками.

4 Регулярно відвідуйте фітнес-зал або тренуйтеся вдома. Займатися необхідно не рідше 2-х разів на тиждень протягом години. Ефективними тренуваннями від відкладень в області живота і боків є аеробні заняття і дихальні практики (йога, бодіфлекс, пілатес).

5 Заняття «танцем живота». Рухи танцю спрямовані на зміцнення м’язів преса і боків. Крім підтягнутих красивих форм, заняття принесуть масу задоволення і позитивного настрою! Варто врахувати, що після таких занять на животі не з’являться «кубики» і сталева фортеця. Животик стане м’яким, підтягнутим, жіночним.

6 Пройдіть курс масажу (10 сеансів). Механічний вплив на жирові відкладення приносить тривалий стійкий результат. У боротьбі за гарний живіт корисний як ручний, так і апаратний масаж. Ефективними видами ручного масажу для видалення відкладень з живота і боків вважають:

  • вакуумний масаж;
  • медовий;
  • spa-масажу;
  • з використанням ручних масажерів.

Косметологічні клініки пропонують такі види апаратного масажу для зменшення відкладень в області живота і боків: роликовий масаж, LPG-терапія, вібромасаж, пресотерапія.

7 Обгортання. Косметологічні кабінети пропонують широкий вибір гарячих і холодних обгортань для окремих ділянок тіла. Хороші результати приносять обгортання — медові, глиняні, парафінові, грязьові. Рекомендується пройти курс з 10 сеансів по 1-2 рази в тиждень.

Комплексне застосування різних методів боротьби з відкладеннями на животі й боках принесуть довгоочікуване, стійкий результат. Необхідно лише запастися цілеспрямованістю, працьовитістю і завзятістю, не зупинятися на половині шляху. Після придбання бажаних форм рекомендується продовжувати вживати корисні продукти і активно займатися фізичними вправами.