Як розбити целюліт

Багато жінок скаржаться на такі косметичні недоліки, як пухка шкіра на стегнах і животі, наявність неетичних горбків. Як розбити целюліт і забезпечити шкірі гладкість — про це думає кожна друга жінка. Сьогодні існує чимало методик, щоб боротися з цією напастю. Різноманітні вправи, дієти, мазі і гелі.

Тим не менше, одним з найбільш ефективних методик вважається антицелюлітний масаж, який можна назвати «прицільним боєм» у боротьбі з апельсиновою кіркою. Такий масаж можна проводити в салоні, а можна і в домашніх умовах.

Головне, правильно вибрати вид масажу, освоїти техніку цієї процедури. У будь-якому випадку ви повинні пам’ятати, що боротися з целюлітом слід комплексно. Наприклад, вам доведеться постійно відвідувати спортзал і займатися на тренажерах, або регулярно виконувати вправи вдома, контролюючи перед дзеркалом правильність рухів.

Не менш важливий збалансований раціон. Якщо ви любите піцу або смажену курочку, то доведеться перемикатися на овочеві салати і хліб з грубого борошна. Слід зазначити, що антицелюлітний масаж не є приємно-розслаблюючим заходом, він являє собою невід’ємну частину бойових антицелюлітних заходів.

Але якщо ви будете цілеспрямовано йти до своєї мети, то вже через півтора місяці отримаєте результати. Шкіра стане більш гладкою, знайде приємну пружність, при цьому знизиться загальний вагу.

Як виникає целюліт

Даний стан являє собою схильність жирових тканин до утримування рідин, в тому числі, утримуються і продукти обміну, зазвичай звані шлаками. Застій рідини викликає набряк, здавлює сусідні ділянки сполучних тканин.

У відповідь починають вироблятися щільні волокна, які ізолюють грудки жиру, створюють перешкоди кровообігу, порушується циркуляція лімфи. Тому починають формуватися гелевидні затвердіння, шкіра стає горбистою. Якщо стадія запущена, то виникає запалення, болючість.

Що відбувається, коли ви проводите антицелюлітний масаж? Щоб зрозуміти, як розбивається целюліт, необхідно знати деякі його особливості. Розминка проблемних зон і характерне розтирання є способом змусити кров більш активно пересуватися по жилах.

При цьому виводяться тогксины, підшкірна клітковина отримує кисень, підшкірні жирові тканини позбавляються від зайвої рідини. Далі відбувається поступове розсмоктування жирових грудочок. У підсумку, раніше заблоковані клітини оживають, клітинний обмін поліпшується, шкіра відновлює пружність і підтягнутість.

Види антицелюлітного масажу

Коли потрібно розбити целюліт, серед інших методик в першу чергу звертають увагу на масаж. Він може бути ручним або апаратним. Такі апарати мають різні конструкції. Є вакуумні масажери, що діють за принципом «присоски». Також поширені прилади, здатні створювати шкірну переміщувану складку, як це буває при ручному масажі.

Крім того, можна вибрати масажер з великою кількістю сферичних головок. У них велика швидкість руху, тому досягається хороше разминающее дію, глибокий точковий масаж. Тим не менш, за інтенсивністю впливу жоден масажер не може зрівнятися з впливом рук.

Як розбити запущений целюліт, і яким повинен бути масаж, якщо він проводиться правильно? Якщо ви відчуваєте лише незначне пощипування, і при цьому хочеться спати, то це марна трата часу, тому що такий масаж є неправильним.

При проведенні цього масажу шкіра в місці обробки палає, і після того, як сеанс буде завершений, ви виявите всі відтінки червоного. Наприклад, якщо масажист використовує прийом, званий перекочуванням, шкіра відтягується подібно валику, потім цей валик хвилею переміщається по проблемній зоні.

У таких випадках нерідко залишаються синці, але давно відомо, що краса може вимагати жертв. Тим не менш, лише таким жорстким впливом можна ефективно розбити целюлітні відкладення і забезпечити глибинне вплив.

Вибір антицелюлітних засобів

У боротьбі з целюлітом не останню роль відіграють гелі, скраби і лосьйони, а також спеціальні креми. Хоча вони широко рекламуються, і їх асортимент дивно широкий, на сьогоднішній день не існує стовідсоткове засіб, яке було б чудодійним. Звичайно, хочеться, щоб намазавши на ніч, вранці вже мати гладку і рівну шкіру як у немовляти.

Зверніть увагу, що навіть найкращий засіб «спрацьовує» лише за умови, якщо правильно його поєднувати з інтенсивними масажами. В іншому випадку, корисні речовини просто не досягають пункту призначення.

Чому не працює засіб від целюліту

Часом відбувається так, що широко рекламоване засіб від целюліту не приносить результатів. Тут слід звернути увагу на компоненти кошти. Є ряд інгредієнтів, які чудово послужать на благо вашого здоров’я та краси. Це теофілін, кофеїн, вітамін А, сполуки кремнію, ефірні масла, екстракти цілющих рослин. Під їх впливом обмін речовин активізується, змушуючи ваш целюліт танути.

Антицелюлітний масаж можна успішно застосовувати вдома, для цього вам буде потрібно спеціальний реквізит у вигляді пластикового масажера, масажної стрічки щітки. Приступивши до масажу, почніть з кульшових западин. Далі впевненими м’якими рухами перебирайтеся вгору, до області паху.

Наступним кроком масажу є обробка задньої частини стегна, зони галіфе, нижньої частини спини. Круговими рухами пройдіться кожна ділянка, уражена целюлітом. Причому, тиск повинен бути досить сильним.

Не намагайтеся проводити масаж як можна довше, оптимальна тривалість процедури п’ять хвилин. Щоб шкіра не розтягувалася, робіть антицелюлітний масаж безпосередньо після душу, тому що в цей час шкіра знаходиться в розм’якшеному стані.

Як розбити целюліт, сьогодні не проблема, головне проявити наполегливість і не відступати, якщо ви почали боротьбу за красу шкіри!