Як сподобатися свекрусі

Свекруха і невістка — вічне питання відносин і часта причина розпаду шлюбів. Але, виходячи заміж за свого коханого чоловіка, разом з ним його жінка отримує всіх його родичів, серед яких чільне місце займає його мати — свекруха.

Як сподобатися свекрусі і як уникнути поширених помилок, які можуть призвести до зіпсованих відносин і розлучення?

Момент вступу в новою сім’ю для кожної молодої жінки є відповідальним і нелегким. Але дуже хочеться сподобатися тій жінці, яка виховала для вас чоловіка, а, може, і стати її подругою. Але, для того щоб ваша свекруха вас прийняла до лав своїх подруг, вам потрібно дуже постаратися заслужити до себе добре ставлення.

Для початку слід усвідомити, що якою б хорошою не була ваша свекруха, вона ніколи не стане для вас найкращою подругою. Адже своїй подрузі ви змогли б довіряти всі секрети і таємниці, а зі свекрухою краще цього не робити. У житті моменти можуть бути різні і, можливо, в найнеочікуваніший момент свекруха обов’язково розкриє ваші таємниці. Це не поширюється на всіх, але свекрухи бувають різні і завжди стоять на боці свого рідного сина. І перш ніж довіряти свої секрети свекрусі, гарненько подумайте, чи не будете ви про це надалі шкодувати, коли ваш секрет стане використовуватися проти вас?

Що ж потрібно робити, щоб сподобатися свекрусі і заслужити до себе добре ставлення?

Пропонуйте свою допомогу по дому і не чекайте, поки вас про щось попросить свекруха. Розпитайте у свекрухи, які порядки і традиції в їх сім’ї заведені, і хто в них має брати участь. Оцініть свої можливості і розподіліть свої обов’язки по дому разом зі свекрухою. Активно беріть участь в сімейних розмовах і намагайтеся їх завжди підтримувати, навіть якщо вам зовсім нецікаво. Декілька влучних фраз дасть можливість свекрусі думати про те, що ви небайдужа до її сім’ї людина.

Не намагайтеся занадто сподобатися, тому як зайві старання можуть бути сприйняті як неприродність. Сторонні люди, нехай навіть вони з недавнього часу ваші близькі родичі, прекрасно відчують фальш і не сприймуть її однозначно. Не намагайтеся бути хорошою невісткою, ким насправді ви є, ведіть скромно себе і в міру природно. Не будьте надокучливими і пропонуйте свою допомогу лише тоді, коли вона дійсно потрібна. Делікатність і тактовність тільки вітається в щирих стосунках, і тоді ви зможете завоювати нехай навіть не любов своєї свекрухи, але повагу точно.

Поважайте батьків чоловіка і всіх родичів, навіть якщо вам здається, що вони вас з першої хвилини не злюбили. Не старайтесь переконати свого чоловіка, що ви вийшли заміж за нього, а на інших родичів вам наплювати. Для кожної людини величезне значення мають його сімейні цінності, і зв’язок чоловіка з сім’єю може бути набагато міцнішим, ніж ви собі уявляєте. Далеко не кожен чоловік зможе поставити на ваги вашу примху і неприязнь до його родичів і його сім’ю.

Дотримуючись простих порад, як сподобатися свекрусі, не забувайте, що її стиль життя був сформований задовго до вашої появи і не вам вирішувати, як його змінювати і які в нього вносити корективи. А якщо вам зовсім не до душі родичі вашого чоловіка, не намагайтеся провокувати конфлікти і нагнітати обстановку. Не забувайте, що поганий мир набагато краще всякої сварки і знайти вихід з будь-якої, навіть складної ситуації, можна завжди, але тільки за допомогою компромісу.