Як вибрати дитячий візок-трансформер?

Попереду радісна подія. Скоро з’явиться довгоочікуваний малюк, і треба придбати візок. В даний час пропонується величезний вибір моделей колясок від різних виробників, що відрізняються за якістю і цінами. До вибору слід поставитися відповідально, коляска експлуатується щодня. Це місце, де малюк проводить багато часу.

Крім цього, вибираючи модель дитячого візочка, слід враховувати пору року народження малюка. Наприклад, навряд чи для весняного дитини буде актуальна громіздка утеплена люлька. Якщо говорити про моделі і відмінності, то ідеально купувати дві коляски, коляску-люльку, а також більш легкий і компактний прогулянковий варіант. Однак не кожна молода сім’я має матеріальну можливість у відносно короткий період часу купити два якісних візка. Тому більшість сімей зупиняють свій вибір на відмінному бюджетному варіанті — колясці-трансформері.

Переваги коляски-трансформера

Дана модель унікальна поєднанням у двох варіантах: зимового і літнього, мобільністю і економічністю. Крім цього візок легко складається, що зручно при зберіганні в квартирі і транспортуванні.

Зазвичай такі моделі спочатку укомплектовані аксесуарами, сумкою в тон колясці, матрацом, утепленим конвертом, кошиком для покупок.

Особливість коляски-трансформера — це регульоване дно. Спочатку новонароджений лежить в затишній люльці, не відчуваючи дискомфорту. Люлька в таких колясках легка, з ручками. Це зручно при відвідуванні лікарні та гостей. Іноді до колиски додається знімний чохол для прання (важлива деталь для дотримання гігієни немовляти).

У міру зростання дитини, приблизно через півроку, необхідність в колисці відпадає. Завдяки регульованому дну, що має зазвичай від трьох до п’яти положень спинки, малюк почуває себе комфортно в період сну і під час неспання. Верхня частина дна піднімається, а нижня опускається. Спальне місце трансформується в зручне крісло, в якому карапуз може сидіти, напівлежати, лежати.

У візка-трансформера деталі безпеки продумані до дрібниць: практично всі моделі обладнані ременями безпеки, а ручка управління має поворот на 180 градусів, що зручно для захисту малюка при поривах вітру і дощу. Зазвичай трансформери мають систему захисту від раптового складання шасі до надійної гальмівної системи.

Окремо варто звернути увагу на важливу деталь коляски — це колеса. Неякісні можуть принести чимало клопоту, а то і зовсім зіпсувати прогулянку. Колеса в даній моделі можуть бути великі і маленькі. Слід пам’ятати, що маленькі придатні тільки для рівних доріг. А найкраща прохідність в різних погодних умовах у великих надувних коліс. Вони можуть зніматися, підкачуватися при необхідності насосом, який часто продається в комплекті з коляскою.

Як видно з огляду, коляска-трансформер — відмінний варіант для дитини з народження і приблизно до трьох років. Звичайно, як і всі, дана модель має свій недолік — це громіздкість, велика вага, але наявність безлічі функцій, зручностей, щорічне удосконалення конструкції, матеріалів, явно перевищують цей маленький недолік.