Як збільшити груди вдома?

Про гарний бюст великого розміру мріє переважна більшість жінок. Звабливість цієї зони незаперечна. Але природа обдаровує такими грудьми далеко не всіх. Надати їй будь-яку форму і розмір здатна пластична хірургія. Але не у кожної жінки є можливість і бажання лягати під скальпель. І тоді виникає питання, як збільшити груди вдома, не звертаючись до пластичних хірургів.

Збільшення грудей вдома з допомогою народної медицини

Бажання збільшити бюст переслідувало жінок у всі часи. Тому народна медицина зберегла чимало порад, як збільшити груди вдома за допомогою лікарських рослин і відповідного харчування. Вчені досліджували ці рецепти, і виявилося, що знахарі використовували в них дари природи, що містять фітоестрогени. Ці речовини аналогічні людському гормону естрогену. Його підвищений вміст спостерігається в підлітковий період, коли і відбувається зростання молочних залоз. Надходження фітоестрогенів в організм провокує той же процес, що і призводить до зростання грудей.

Рослин, що містять ці елементи, багато. Лідером за вмістом фітоестрогенів є хміль. Тому настій шишок і рекомендує пити народна медицина. Для столової ложки подрібненого засобу потрібно ½ літра окропу. Остиглий настій вживається протягом дня перед їдою по ½ склянки. Достатньо 2-тижневого курсу хмільної терапії, щоб бюст збільшився в обсязі на 1-2 розміри.

Чимало фітоестрогенів міститься в квітках конюшини, насінні льону, корені мальви. Можна використовувати і ці рослини для приготування настоїв. Потрібно також включати в раціон продукти, що містять цю речовину: бобові та злакові, сою, морква, яблука, гранати.

Домашні процедури для збільшення грудей

Важливо знати не тільки, як збільшити груди вдома, але і як надати їм красиву форму, зберегти отриманий ефект. Знадобиться комплексна програма, в яку обов’язково потрібно включити вправи для грудей. Це допоможе натренувати грудний м’яз, підняти бюст, надати йому правильну форму.

Регулярною процедурою повинен стати масаж. При цьому можна використовувати натуральні олії: шишок хмелю, абрикосових або персикових кісточок, мигдалю. Шкіра стане еластичною, пружною. Вранці можна обливати груди холодною водою або протирати кубиками льоду.

Потрібно уважно вибирати білизну. Бюстгальтер повинен ідеально підходити за розміром, підтримувати груди в правильному положенні.

Барвиста реклама сучасних косметичних засобів розповідає, як збільшити груди вдома за допомогою спеціальних кремів. У їх складі, як і в рецептах знахарів, містяться фітоестрагени. Можна досягти позитивного результату, застосовуючи засоби догляду. Але потрібно враховувати, що після припинення використання кремів зникне і досягнутий ефект.